• Kocia łazienka

    Stanęliśmy przed zadaniem dostosowania łazienki nie tylko dla wygody ludzkich użytkowników ale i pod kątem zwierzaków. Kocia księżniczka musi mieć zaciszny kąt na kuwetę, z dala od hałasów pralki. Dla wygody właścicielki w prysznicu pojawił się podest, na którym bez bólu krzyża będzie można wykąpać wszędobylskiego psiaka. Pozbyliśmy się wanny, która zajmowała pół łazienki zastępując ją olbrzymim prysznicem walk-in (brodzik SANPLAST Space-Mineral o niebagatelnych rozmiarch 150×90 cm) i podest/siedzisko głębokości 30cm dają prysznic o wymiarch 180×90 cm. Dzięki temu wygospodarowaliśmy miejsce na pralkę i suszarkę koło umywalki, natomiast wnękę obok drzwi zagospodarowaliśmy pojemną zabudową meblarską. Przy okazji udało nam się uporządkować przestrzeń i uspokoić nieco rozedrganą kominem linię ściany.

    Jedna ściana prysznica na wprost wejścia wykończona kaflem Piemme Cipresso, podświetlona od góry liniowo daje dodatkowy efekt przestrzenny. Reszta wykończona subtelnym kaflem Inalco White w połączeniu z delikatną szarością ścian tworzy eleganckie ponadczasowe wnętrze.

    Pozostaje dylemat – zabudowa przy umywalce i obudowa geberitu – jasna z drewnianym blatem czy jednak cała w ciemniejszym drewnie?

Comments are closed.