Start

Kupiliście dom, mieszkanie? Planujecie remont? Chcecie odświeżyć wnętrze Waszego sklepu lub biura? Chętnie Wam w tym pomożemy. Nie musicie spędzać w sklepach długich godzin porównując oferty, ani przeglądać kolejnych katalogów, zastanawiać się samemu jak zaaranżować Wasze nowe wnętrze. Zadanie to możecie powierzyć nam.

Począwszy od projektu, poprzez dobór materiałów, aż po wykonawstwo.

Wyjątkowe wnętrze dla Twojego biznesu to też element Twojego wizerunku! Warto o to wnętrze zadbać, gdyż im ciekawsze i niekonwencjonalne – tym lepiej zapamiętają je Twoi klienci. Dbamy o najmniejsze detale, od odpowiedniego doboru kolorów po niezbędne dodatki wykończeniowe, takie jak  świeże kwiaty czy wyraziste elementy dekoracyjne, obrazy, wyjątkowe fotografie i wiele innych.

Współpracujemy ze stolarzami, parkieciarzem, elektrykiem, hydraulikiem. Współpracujemy również z hurtowniami i producentami materiałów wykończeniowych. Służymy fachową pomocą w doborze materiałów oraz odpowiednich rozwiązań technologicznych. Dokonujemy wyceny przewidywanych prac i kosztów materiałów. Możemy sprowadzić dla Was wymarzone materiały wykończeniowe albo wykorzystać dostępne na miejscu “budżetowe” rozwiązania w nieszablonowy sposób. Zaopiekujemy się Waszą inwestycją do samego końca. Cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie.

Zapraszamy do współpracy.

ekipa Chatanowa.