Galeria

Strona w trakcie przebudowy.

Przepraszamy za utrudnienia

Część zdjęć z naszych realizacji dostępna jest  na naszym blogu.

PROJEKTY 2017

Aranżacja salonu z jadalnią w domu w Kiełpinie k. Kartuz.

PROJEKTY 2016

Zaadaptowana na potrzeby sypialni garderoba o szerokości 168 cm i długości nieco ponad 3m nie dała nam zbyt dużych możliwości aranżacyjnych. Powierzchnia pomieszczenia to niecałe 6m2

Projekt stonowanego eleganckiego mieszkania dla mamy z dwójką cudownych dzieciaków. Mikroskopijna sypialnia z dawnej kuchni, pokój dla rodzeństwa, długi przedpokój i mała łazienka wielkich możliwości. Salon z aneksem kuchennym i pokaźną jadalnią.

Aranżacja sypialni z kącikiem komputerowym, toaletką i szafami na zamówienie. Meble projektowane specjalnie do niewielkiej przestrzeni, na wymiar.

Aranżacja pokoju dla rodzeństwa chłopca i dziewczynki nie musi być różowo-błękitna. Proponujemy inne rozwiązanie w oparciu o neutralną szarość i słoneczny żółty.

Zapowiedź projektu aranżacji niedużego mieszkania w Gdyni. Stonowane szarości z elementami drewnianymi i naturalnymi barwami wyposażenia wnętrz.

Przedstawiamy projekt aranżacji kuchni w gdyńskiej kamienicy. Układ funkcjonalny zmieniliśmy o 180 stopni :) Może nie postawiliśmy go na głowie ale zapewniliśmy ciąg kuchenny ze sporym blatem, pod którym ukrywa się zmywarka, jednokomorowym zlewem i 4-polową płytą grzewczą! Zmieściliśmy piekarnik i mikrofalówkę odzieliwszy je od lodówki pokaźną szafą mogącą pomieścić naprawdę dużo sprzętów nie tylko kuchennych :) Meble w stylu skandynawskim - fronty w białym lakierze z matowym wykończeniem z prostą ramką na korpusach PFL Modrzew Sibiu, drewniany blat korespondujący z istniejącą drewnianą podłogą, której nawet nie śmiemy zmieniać, bo piękna i wymaga jedynie odświeżenia.

Łazienka projektowana z myślą o wygodzie właścicieli oraz czworonogach.

Zdjęcia zrealizowanej kuchni o mikroskopijnych rozmiarach. Mała kuchnia z wielką duszą.

Strefa wspólna dla gości. Łazienki i pokoje gościnne. Rewa - słoneczne apartamenty czyli Nawrotówka

Tu każdy centymetr się liczy. Po lewej od wejścia płyta indukcyjna nad nią pochłaniacz i 2 poziome szafki wiszące, poniżej zaś 3 szuflady: pierwsza niższa na sztućce, dwie kolejne - głębokie na gary i duże naczynia, obok zmywarka a za nią pod oknem zlew ze składana baterią podokienną. Na wprost piekarnik a obok lodówka wolno-stojąca. Powyżej oczywiście szafki, żeby wykorzystać każdą przestrzeń. Po prawej płytka wnęka wykorzystana na szafki, półkę na książki i mini blacik z szufladkami na przyprawy. Głębsza wnęka zagospodarowana na wysokie cargo.

Styl Chabby-chic z nutą new-romantic. Pokój dla nastolatki.

Projekt glamour, apartament w Gdyni w stylu nowoczesnym z przełamaniem elementami glamour. Łazienka minimalistyczna, w bielach i chromach z przepiękną szklaną mozaiką Kuchnia nowoczesna w lakierowanymi frontami w śnieżnej bieli, z elementami w fornirze dębowym. Zabudowane szafy w przedpokoju i okładziny ścienne ukrywające drzwi w kolorze Dąb Cordoba. Całość spięta dębową podłogą.

Projekt glamour, apartament w Gdyni w stylu nowoczesnym z przełamaniem elementami glamour. Sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, stylizowaną ławą KARE Design, mablami na wymiar.

PROJEKTY 2015

Aranżacja domu w stylu skanndynawskim. Dom o konstrukcji szkieletowej drewnianej. Wnętrze z dominantą bieli i akcentami drewna.

Aranżacja niewielkiego mieszkania w Gdyni, Salon z aneksem jadalnym, sypialnia i klimatyczna łazienka w klasycznym stylu.

Pokój dla dziewczynek na poddaszu. Wydzielono strefę nocną - wypoczynkową, strefę nauki doświetloną oknami połaciowymi i strefę do zabawy. Układ funkcjonalny w połączeniu z jasnymi kolorami brzozowych dekorów mebli i pastelowym malowaniem tworzy idealną przestrzeń dla dwóch młodych dam rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą.

Aranżacje wnętrz prywatnych

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebook’u, gdzie można obejrzeć zdjęcia i projekty naszych najświeższych realizacji:

CHATANOWA na Facebook’u

[/full]