O nas

Jesteśmy firmą która świadczy profesjonalne usługi projektowe z zakresu aranżacji wnętrz oraz usługi remontowo-wykończeniowe na terenie Trójmiasta i okolic, Olsztyna oraz Wrocławia.

Kupiliście dommieszkanie? Planujecie remont? Chcecie odświeżyć wnętrze Waszego sklepu lub biura? Chętnie Wam w tym pomożemy. Nie musicie spędzać w sklepach długich godzin porównując oferty, ani przeglądać kolejnych katalogów, zastanawiać się samemu jak zaaranżować Wasze nowe wnętrze. Zadanie to możecie powierzyć nam.

Począwszy od projektu, poprzez dobór materiałów, aż po wykonawstwo.

Wyjątkowe wnętrze dla Twojego biznesu to też element Twojego wizerunku! Warto o to wnętrze zadbać, gdyż im ciekawsze i niekonwencjonalne – tym lepiej zapamiętają je Twoi klienci. Dbamy o najmniejsze detale, od odpowiedniego doboru kolorów po niezbędne dodatki wykończeniowe, takie jak  świeże kwiaty czy wyraziste elementy dekoracyjne, obrazy, wyjątkowe fotografie i wiele innych.

Współpracujemy ze stolarzami, parkieciarzem, elektrykiem, hydraulikiem. Współpracujemy również z hurtowniami i producentami materiałów wykończeniowych. Służymy fachową pomocą w doborze materiałów oraz odpowiednich rozwiązań technologicznych. Dokonujemy wyceny przewidywanych prac i kosztów materiałów. Możemy sprowadzić dla Was wymarzone materiały wykończeniowe albo wykorzystać dostępne na miejscu “budżetowe” rozwiązania w nieszablonowy sposób. Zaopiekujemy się Waszą inwestycją do samego końca. Cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie.

Wieloletnie doświadczenie projektowe i remontowo-wykończeniowe zdobywane w kraju i za granicą (m.in. na rynku szwedzkim) pozwala nam podjąć się realizacji nawet najbardziej wyrafinowanych wyzwań.

Nasze szeregi zasila kadra techniczna, posiadająca długoletnią praktykę i niezbędne kwalifikacje zawodowe .
Realizacja wnętrz oprócz tego, że jest naszą pracą, przynosi nam wiele zadowolenia. Nie boimy się nowych wyzwań. Dzięki fachowej obsłudze jaką proponuje nasza firma ograniczymy Twój czas i zaangażowanie w proces jakim jest remont do niezbędnego minimum.
Zadowolenie naszego Klienta z wykonanych przez nas prac jest naszą naczelną dewizą.

Pracownię projektową w trójmieście prowadzą mgr inż. arch. Joanna Siercha-Pietrzak i arch. Tomasz Pietrzak. 

Ekipę wykonawczą wykończeniowo-remontową wspiera wiedzą i doświadczeniem  Tomasz Pietrzak.

Oddział Olsztyn zajmuje się pracami remontowo-wykończeniowymi i korzysta ze wsparcia projektowego oddziału z Trójmiasta.

Wrocławski oddział jest niezależną firmą, którą kieruje Paweł Walęciak. 

Zapraszamy do współpracy.

ekipa Chatanowa