Partnerzy

Poszukujesz profesjonalnej firmy, sklepu, rzetelnej porady. Być może to czego szukasz znajdziesz wśród naszych sprawdzonych PARTNERÓW.

Trójmiasto.pl

Portal Regionalny trojmiasto.pl dostępny w   Internecie pod adresem www.trojmiasto.pl prezentuje aktualne informacje, wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe w Trójmieście oraz prowadzi katalog trójmiejskich firm. Serwis rozpoczął działalność w sierpniu 1998 roku i od początku zyskał szeroką popularność w raczkującym wówczas jeszcze Internecie. Liczba użytkowników odwiedzających strony regularnie rośnie. Obecnie wynosi ona ponad 170 tys. dziennie.  

KOYMEBLE  81-509 Gdynia, Pl. Górnośląski 14, tel. 58 664 69 63, 602 824 339. – Nie ma dla nich mebli niemożliwych.

Studio płytek włoskich

Od 2001 Studio Płytek Włoskich wprowadza na polski rynek prawdziwą, włoską elegancję. Od zawsze dba, aby w każdym pomieszczeniu stworzonym we współpracy ze Studiem Płytek Włoskich pojawiała się najwyższej jakości ceramika. Na przestrzeni lat, idąc za potrzebami rynku skupia się na zdobywaniu doświadczenia i wiedzy niezbędnej w obrocie oryginalnymi i stylowymi płytkami.  Szeroka gama produktów pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. 

drzwi podłogi

DECOLAN  W swojej ofercie posiadają szeroki wybór najwyższej jakości wykładzin, podłóg winylowych, drewnianych, laminowanych oraz drzwi wewnętrznych zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów. Dodatkowo ich asortyment poszerzają dywany oraz tarasy, a także wszystkie niezbędne akcesoria SALON DECOLAN GDAŃSK  Al. Grunwaldzka 487a, 80-309 Gdańsk (Oliwa)

schody_rintal_logo


RINTAL  specjalizuje się w produkcji schodów prostych, zabiegowych, kręconych i spiralnych, obłożeń schodów betonowych, a także balustrad i poręczy. Funkcjonalność i niekonwencjonalny wygląd to cechy, którymi wyróżniają się wszystkie produkty firmy.

ATLANT młodzi ale naprawdę doświadczeni budowlańcy.  Silna grupa do zadań specjalnych. Pracować z nimi to czysta przyjemność, nawet jeśli czasem wióry lecą. 

lampy, oświetlenie

DIDELIGHT STUDIO OŚWIETLENIA DEKORACYJNEGO. Jest to nowoczesne i stylowe miejsce, w którym główną rolę odgrywa światło, które nie tylko oświetla pomieszczenie ale również je tworzy.

Beton architektoniczny B-loft to naturalny minimalistyczny charakter, wyrazista faktura oraz nieograniczone możliwości tworzenia. Elementy z betonu architektonicznego B-loft to wysoka jakość, trwałość i precyzja wykonania, która podkreśli niepowtarzalny charakter Twojej przestrzeni.

J.R. BILANS Biuro rachunkowe  81-391 Gdynia ul. Świętojańska 39/8 tel. 58 661 55 60 tel. 502 168 128  – Najlepsi z najlepszych. 

 EFAPEL S.A. to całkowicie portugalska firma założona w 1978 roku, której zespół liczy niemal 300 pracowników. Opracowuje i produkuje wysokiej jakości wyroby przeznaczone do instalacji elektrycznych niskiego napięcia, takich jak urządzenia podtynkowe i natynkowe, oraz urządzenia wodoodporne, listwy techniczne, system dźwięku surround, produkty DVI (do transmisji danych, głosu i obrazu), a także zabezpieczenia modułowe i urządzenia paneli elektrycznych.

MUMS to pracownia zajmująca się projektami wnętrz komercyjnych i prywatnych oraz projektami budowlanymi domów. Służy pomocą na każdym etapie inwestycji, zakres prac ustala w zależności od potrzeb inwestora. Pracownia działa na terenie Dolnego Śląska. www.mums.pl